Привіт гість. Для входу на сайт потрібно ввійти або зареєструватися!
PDF Друк e-mail

Циклова комісія професійної підготовки відділення «Бухгалтерський облік»

Чорній Ірина Богданівна - голова циклової комісії професійної підготовки спеціальності 071 "Облік і оподаткування", викладач спеціальних дисциплін  , спеціаліст вишої категорії.

Освіта вища: Таврійська державна аграрна академія, 2006 рік закінчення

Спеціальність: Економіка та підприємництво

Кваліфікація: «Економіст підприємницької діяльності»  З 2003 року працює в Новобузькому коледжі МНАУ, з 2006 року на посаді викладача загальноекономічних дисциплін

Викладає дисципліни:

•  Теорія бухгалтерського обліку;

•  Фінансовий облік;

•   Бухгалтерський облік з основами банківської справи

 

Циклова комісія розпочала свою роботу в 2006 році, разом із відкриттям в Новобузькому коледжі спеціальності «Бухгалтерський облік».

В комісію входять в основному молоді викладачі, які із наполегливістю та завзяттям відносяться до своєї викладацької справи.

Основна мета роботи циклової комісії – надати студентам відповідний рівень знань з обраної спеціальності та сформувати професійні навички, які в майбутньому вони зможуть використати в своїй роботі. Протягом своєї діяльності викладачі комісії працюють в таких напрямках як:

  • надання допомоги студентам в вивченні дисциплін на основі консультацій, індивідуальних бесід;

  • адаптація студентів до середовища, колективу а також дисциплін які для них є новими;

  • зацікавленість студентів з перших занять до вивчення дисциплін професійного спрямування, на основі презентацій, фільмів, екскурсій на підприємства;

  • залучення студентів до гурткової роботи, яка дає їм можливість поділитися своїми вміннями та навичками, а також залучення до колективної роботи.

  • ознайомлення студентів із діловими іграми, їх роллю в закріпленні теоретичного матеріалу та вмінні проявляти свої професійні якості;

Всі члени циклової комісії намагаються на своїх заняттях використовувати комп’ютерну техніку, яка в час прогресивних технологій є дуже доречною і дає можливість удосконалювати свої навики в роботі на комп’ютері.

Слід відмітити що педагогічні працівники слідкують за рівнем своєї викладацької діяльності, переймають досвід роботи у викладачів Миколаївського державного аграрного університету, відвідують семінари, проходять стажування, цікавляться періодично змінами в діяльності підприємств що мають економічне спрямування, працюють над своєю педагогічною майстерністю.

Рівень своєї ж підготовки студенти показують на щорічних олімпіадах, здобуваючи призові місця.

Викладачі залучають студентів не тільки до наукової діяльності а й намагаються урізноманітнити їх дозвілля, організовують для них тематичні вечори, КВК, конкурси «Кращий по професії», екскурсії. Викладачі також приймають до уваги думку студентів, дають змогу їм само реалізовуватися, коли потрібно дають слушну пораду, тим самим зберігають індивідуалізм студентів.

 

 

До складу циклової комісії входять такі викладачі: