Привіт гість. Для входу на сайт потрібно ввійти або зареєструватися!

 


Загальна інформація про бібліотеку


Бібліотека була заснована у 1930 році. На жаль в архівах не збереглися відомості про перших бібліотекарів Новобузького технікуму механізації сільського господарства. Так тоді називався наш заклад.

Відомо, що в бібліотеці працювали Гриценко Є.Є, Губанова ,більше 30 років віддали бібліотечній справі завідуюча Біла Надія Миколаївна та бібліотекар Толмачова Галина Василівна.

З 1983 року бібліотека займає приміщення площею 360 м², половина якого займає книгосховище. Читальний зал розрахований на 60 місць.

На сьогодні в штаті бібліотеки працює 3 особи : завідуюча і два бібліотекаря.

Зареєстровано 1270 користувачів. Це студенти денного і заочного відділень, викладачі, спеціалісти, студенти заочного відділення МДАУ зі спеціальності „Облік і аудит”, навчально-консультаційний пункт якого був відкритий у 2009 році. Надаємо також послуги іншим категоріям читачів: школярам, учням гімназії.

Фонд бібліотеки становить більше 47000 примірників з різних галузей знань. У фонді художньої літератури є рідкісні видання – література кінця 40-х років минулого століття.

Щороку фонд бібліотеки поповнюється від 500 до 700 примірників, передплачуємо понад 35 назв періодичних видань на українській та російській мовах, створено фонд неопублікованих методичних матеріалів викладачів, обмінний фонд, зібрано багатий фонд тематичних папок із матеріалів періодики, постійно поповнюється фонд письмових довідок.

На допомогу навчально - виховному процесу бібліотека готує різні види матеріалів: рекомендаційні списки літератури, огляди, бюлетені нових надходжень.

Ефективними технологіями масового інформування користувачів є організація тематичних виставок.

Провідне місце в роботі бібліотеки коледжу займає проведення інформаційно-масових заходів. З метою формування у студентської молоді демократичного світогляду, національної свідомості, поваги до історичного минулого свого народу, до моральних норм, свідомого ставлення до навчання, праці, обраної професії бібліотека коледжу застосовує різні форми і методи роботи, такі як: уроки народознавства ,диспути , турніри ерудитів, літературно-музичні композиції ,бесіди , інформаційні години.